Další výhra. Tentokrát se Skunkem.

Category: Zápasy Žádné komentáře

S tímto soupeřem se v posledních letech potkáváme nejčastěji. zatím je však naše bilance 100%. Ze 7 zápasů jsme 7x vyhráli. Zápas jsme začali dobře, bohužel jsme však zklamali v koncovce. První gól padl z ne až tak výhodné pozice, ale tu vykompenzovala krásná střela z voleje k pravé tyči. Soupeř však vyrovnal stav zápasu a následovaly nevyužité šance na obou stranách. Na konci zápasu nám však přálo štěstí, když v ne-příliš přehledné situaci spadl míč na ruku jednoho z protihráčů a rozhodčí pískl penaltu. Na penaltu si věřil Fero a také ji dokázal proměnit. Výsledkem 2:1 byl zápas ukončen a můžeme tak slavit první oficiální výhru v nejvyšší soutěži Malého fotbalu. K zápasu ještě za zmínění určitě stojí výkon brankáře soupeře Dědy, který vychytal několik velmi dobrých šancí.

Zanechte odpověď

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>