Výhra 6:3 proti Chořelicím.

Category: Zápasy Žádné komentáře

Druhý zápas na domácí půdě jsme opět zvládli a jde již o naši čtvrtou výhru v podzimní části ligy. Na zápas již byli připraveni i naši dva potrestaní hráči a do plného počtu nám chyběl pouze Radek. Začátek zápasu byl poměrně vyrovnaný a šance se tvořily na obou stranách, ale do vedení nás poslal Mrňus, následován díky krásnému pokrytí míče Kubou. Soupeř však dokázal první poločas ještě zdramatizovat a slabší chvíli si vybral náš brankář. Další gól Fery nás sice poslal do dvoubrankového vedení, které jsme však ještě do poločasu dokázali ztratit. Ve druhém poločase jsme dokázali přidat další tři góly postupně Mara, Fero (pěkným lobem přes brankáře) a poslední poslal do sítě Robert. Chořelice sice párkrát zahrozily, ale výsledek zápasu se již neměnil. Sice to dnes nebyla úplně naše hra, ale důležitý je výsledek a zatím se nám daří. Další utkání hrajeme proti celku FC Levotil, v 17:45 na hřišti v Litovli.

Zanechte odpověď

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>